Het Retailteam

Marijke van Hees
Voorzitter
m.van.hees@retailland.nl
06 15 00 16 77
Brigit Gerritse
Programmamanager
brigit.gerritse@retailland.nl
06 29 50 55 89
Eline van Straaten
Accountmanager gemeenten
eline.van.straaten@retailland.nl
06 52 51 37 97
Jacques de Win
Adviseur ministerie van EZK
jacques.de.win@minez.nl
06 15 01 74 69
Lieve Römkens
Adviseur ministerie van EZK
lieve.romkens@minez.nl
06 48 16 13 15
Irma IJdens
Projectleider Lokale transformatie
irma.ijdens@retailland.nl
06 22 88 40 76
Tessa Vosjan
Projectleider Kenniscreatie & innovatie labs
tessa.vosjan@retailland.nl
06 53 37 56 01
Kim Ruys
Projectleider Regionale afstemming
Kim.ruys@retailland.nl
06 18 60 94 33
Annet van Baarle
Communicatie-adviseur
annet.van.baarle@retailland.nl
06 53 39 47 30
Thomas da Silva Rosa
Projectleider Europese zaken en internationalisering
Thomas.da.silva.rosa@retailland.nl
(+32) 4 83 10 71 11

Meld je aan en blijf op de hoogte van de ontwikkelingen in Ons Retailland

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.