Het Retailteam

Marijke van Hees
Voorzitter
marijke@mvanhees.nl
06 15 00 16 77
Brigit Gerritse
Programmamanager
b.gerritse@nrw.nl
06 29 50 55 89
Eline van Straaten
Accountmanager gemeenten
eline.van.straaten@retailland.nl
06 52 51 37 97
Jacques de Win
Adviseur ministerie van EZK
jacques.de.win@minez.nl
06 15 01 74 69
Lieve Römkens
Adviseur ministerie van EZK
lieve.romkens@minez.nl
06 48 16 13 15
Irma IJdens
Projectleider Lokale transformatie
irma.ijdens@retailland.nl
06 22 88 40 76
Tessa Vosjan
Projectleider Kenniscreatie & innovatie labs
tessa.vosjan@retailland.nl
06 53 37 56 01
Kim Ruijs
Projectleider Regionale afstemming
Kim.ruijs@retailland.nl
06 18 60 94 33
Annet van Baarle
Communicatie-adviseur
annet.van.baarle@retailland.nl
06 53 39 47 30
Thomas da Silva Rosa
Projectleider Europese zaken en internationalisering
Thomas.da.silva.rosa@retailland.nl
(+32) 4 83 10 71 11

Willem Leyh 
Projectleider HCA
willem.leyh@retailland.nl
06 11 62 05 59

Meld je aan en blijf op de hoogte van de ontwikkelingen in Ons Retailland

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.